Dick Romyn
2015-12-10
348271
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DICK ROMYN (1900-tal): Utsikt från fönstret, signerad Romyn, olja på duk, 80x80 cm