Torsten Renqvist
2015-12-09
348262
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition signerad och daterad T. Renqvist -78, etsning, 19/150 14,5x20 cm