Bordslampor 1800-tal
2015-12-09
348237
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1800-talets andra hälft, Frankrike, förgylld och patinerad brons, på trepassfot, höjd inklusive skärm ca 54 cm