Åke Lange vintage
2015-12-13
348179
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅKE LANGE (1909-1975): Julkorgar, gelatinsilverfotografi, vintage, 21x16,5 cm.
PROVENIENS: Fotografens familj. Detta är enligt uppgift ett unikat ur Åke Langes kvarlåtenskap. Stämpelsignerad på passepartout
Oramad