Lennart Jirlow
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Bonjour madame, bonjour monsieur", signerad L. Jirlow, 1981, numrerad 21/310, färglitografi, Arches, bildmått 38x46 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus,
Oramad, kantveck
348096
2015-12-14