Birger Ljungquist akvarell
2015-12-09
348068
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965), Profil / Flicka i randig kjol, signerad och daterad Briger Ljungquist 1953, akvarell, ca 49 x 21 cm