Lennart Jirlow
2015-12-14
348034
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Konsthandeln/Le Marchand d´Estampes", signerad L. Jirlow, 1975, numrerad 274/380, färglitografi, Arches, 45,5x55 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus
Gulnader, oramad