Orientmatta
2015-12-17
348029
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Karabagh, ull på ullvarp, ca 409x126 cm
Reducerade kortsidor, kraftigt slitage, lagningar