Fåtölj
2015-12-09
347993
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1990-tal, stomme i aluminium, delvis djuphäftad klädsel i skinn, snurrfunktion, justerbar sittvinkel, sitthöjd ca 41 cm
Smärre slitage