Oljemålning
2015-12-07
347955
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANA WILHELMSON (1907-1988): Stad i vinterskrud, monogramsignerad AW och daterad -39, olja på pannå, 45x37 cm
Krackelerad