Harald Sallberg
2015-12-07
347937
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): Humlegården, signerad Harald Sallberg, etsning, ca 16x24 cm