Axel Nipstad oljemålning
2015-12-09
347934
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL NIPSTAD (1901-1953): Höstlandskap med solnedgång, signerad Nipstad, olja på pannå, ca 45x60 cm