Bertel Bertel Nordström oljemålning
2015-12-09
347933
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967),
Fönster med Stockholmsvy i kvällning, signerad och daterad Bertel-Nordström 1944, olja på duk, ca 54x65 cm