Einar Forseth blandteknik
2015-12-09
347925
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Akropolis, blandteknik på smörpapper, signerad och daterad 26-3 -1927, 20 x 31 cm