Lennart Jirlow
2015-12-14
347922
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "I tryckeriet", signerad L. Jirlow, numrerad 2/310, färglitografi, bildmått ca 46x60 cm.
Gulnader