Ram tema
2015-12-11
347908
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, 1800-tal, nyrokoko i pastellagedekor, innermått ca 97,5x67,5, yttermått 121x89 cm
Pastellageskador