Ram tema
2015-12-11
347897
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, sengustaviansk sti, 1900-tal, innermått ca 105x98, yttermått 119x101 cm
Skador