Sven Lidberg färglitografi
2015-12-21
347887
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurer vid stad, signerad, 132/280, färglitografi , ca 49x56 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg