Sven Lidberg litografi
2015-12-08
347841
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (född 1944): "Victoria cafè matsalar", signerad Sven Lidberg, PT, 40 x 25 cm
Historik: har troligen aldrig gjorts mer än ett provtryck
Gulnad