Kniv
2016-01-21
347757
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ODDVAR REITE, kniv, bladet av Bjarne Engli, skaft av horn och masurbjörk, slida i läder signerad och daterad OR -92, längd 19,5 cm