GUNNAR MAURITZ WIDFORSS akvarell 1919
2015-12-16
347711
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA, 1879-1934), Fjällandskap med stadskärna, signerad och daterad Widforss 1919, 36,5x44,5 cm