Anders Zorn etsning
2015-12-07
347693
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt, 1911,
signerad Zorn, etsning, 1911, 15,8 x 11,9 cm.
LITTERATUR: Asplund 241, Hjert & Hjert 150, ZG 241
Gulnad