Klubbat för:
7 000 SEK
9 000 SEK
TORE NODDELAND, kniv, signerat blad, skaft av masurbjörk samt Sankt Olav i vitmetall, slida i läder med akantusdekor och silverbeslag, monogramsignerad och numrerad 89/100, längd 18 cm
347686
2016-01-21