Madeleine Pyk
2015-12-07
347674
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Söndagspromenad", signerad Madeleine Pyk, färglitografi, 24/200, 49x65 cm