Skåp 1800-talets andra hälft
2015-12-08
347672
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny och rot, dekor av intarsia, förgyllda beslag, höjd ca 106, 125x39 cm
Fanérskador o sprickor, lösa listdelar, nycklar saknas