Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
LANTERNOR, 3 st., 1900-talets första hälft, varav styrbord, babord samt topplanterna, elektrifierade, höjd ca 28-37 cm
Slitage
347620
2015-12-08