Roland Svensson
2015-12-08
347582
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Erik Petters bod (Kallskär)", signerad Roland S, färglitografi, 274/360, 29 x 44 cm