TAllrikar Svea Gustafsberg
2015-12-07
347555
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAFSBERG, 11 st tallrikar, "Svea", 1900-talets första hälft, diameter ca 24 cm
Smärre nagg och hårspricka på 3 tallrikar samt vissa med missfärgningar