Yrjö Edelman
2015-12-07
347506
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMAN (född 1941): Komposition med papper, signerad Y. Edelmann, 111/150 färglitografi, ca 63x55