Sven X:et Erixon
2015-12-07
347505
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Vårlandskap", signerad Sven Erixon, olja på pannå, ca 32x45 cm