Sockerskrin Olof Fernlöf Göteborg 1771
2015-12-16
347472
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
SOCKERSKRIN, silver, Olof Fernlöf, Göteborg 1771, ovalt, bukigt, fyra tassfötter,vikt ca 365 g
Skador: Lockets innerkant med bucklor