Japanskt träsnitt
2015-12-14
347419
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JAPANSKT TRÄSNITT, skådespelare, triptyk i obanformat ca 35x65,5 cm, oramat
Slitage, lagningar, fläckar