Karl Mårtens Gärdsmyg
2015-12-11
347379
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), Gärdsmyg, sigillstämplad, signerad, HC, färglitografi, bladstorlek 45x31,5 cm