Chuffonjé nyrenässans
2015-12-06
347316
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda beslag, höjd ca 156, 100x59 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen