Philip von Schantz
2015-12-06
347289
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Bark", signerad och daterad v Schantz -78, PT, bildmått ca 39x53 cm