Skåp 1700-tal
2015-12-06
347247
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1700-tal, bemålat med polykroma litografier av figurer, höjd 190, 116x53 cm
Senare lås och bemålning, renoverat, lösa nyckelskyltar