Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-12-06
347244
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vågat damporträtt, otydligt signerad, olja på pannå, höjd ca 23x17 cm
Smärre ytfläckar