Ragnar Johansson oljemålning
2015-12-06
347160
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Stad i vinterskrud, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 130x81 cm