Slagbord
2015-12-05
347143
| Klubbat belopp | 22 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, bemålat, 18/1900-tal, höjd 76, 104x87, klaffarna ca 69 cm, totallängd ca 225 cm
Slitage