André Lanskoy färglitografi
2015-12-05
347097
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDRÉ LANSKOY (1902-1976), Komposition ur Journal d´un Fou, signerad Lanskoy, 52//100, färglitografi, 68x44 cm