Astrid Molin Örskärs fyr
2015-12-05
347014
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASTRID MOLIN (född 1906): "Örskärs fyr", signerad Astrid Molin, olja på duk uppfodrad på pannå, 31x39 cm