Målning 1900-tal
2015-12-05
347001
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vandraren, olja på duk, märkt a tergo MJouvin, 45x73 cm
Smärre färgbortfall