Roland Svensson
2015-12-05
346994
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn ..." - Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 355/360, färglitografi, 25x43 cm
Vågigt blad