Max Papart
2015-12-03
346986
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 16/99, färgetsning på carborundum, 67x49 cm