James Coignard
2015-12-03
346932
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerade och numrerade J. Coignard 46/60 carborundumgravyr, bladmått ca 98x150 cm