Einar Forseth
2015-12-06
346931
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Orienten, signerad Fo 23, krita, 15x19,5 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj