Sven X:et Erixson
2015-12-06
346915
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN X:et ERIXON (1899-1970): Sjösättning, signerad och daterad Sven Erixon, 19/310, färglitografi, 53x67 cm
Gulnader