James Coignard
2015-12-04
346907
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 37/60, färgcarborundum, ca 58x44 cm, oramad