Sven Olof Ehrén färglitografi
2015-12-04
346901
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv mot Södermalm och tunnelbanan, signerad och daterad Sven Olof Ehren 80, 64/360, färglitografi, 38 x 55 cm