Alain Berck Vitz färgcarborundum
2015-12-04
346880
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALAIN BERCK-VITZ (född1953): Komposition, färgcarborundum, signerad och numrerad II/XV ABV, bildyta 63 x 40 cm